Spa Hotel Ulrika

IMG 9020Turnaj Ladies European Tour hraný v roce 2013 jako Pilsen Golf Masters má už pevný termín a také jistotu, že se bude vysílat v přímých televizních přenosech. Třetí ročník akce, která se přesouvá z Albatrossu na plzeňskou Dýšinu, se uskuteční od pátku 9. srpna do neděle 11. srpna 2013. Turnaj se odehraje bezprostředně po Women´s British Open a před Solheim Cupem v USA.

Pilsen Golf Masters se dostal mezi elitní osmičku akcí, které se budou vysílat pod hlavičkou LET TV Premium Series v přímých přenosech do celého světa. Garantován je v tomto případě přenos posledních dvou kol.
„O tom, která z českých televizí bude turnaj vysílat, se jedná," uvedl Robert Klotz za promotérskou společnost Goram.

IMG 9024Dýšina prochází už od letošní sezony rozsáhlými stavebními úpravami, které zahrnují odpaliště, dopadové plochy, závlahový systém, cesty i okolí greenů. Nová vodní plocha byla vybudována před třetím greenem.
„Hlavní greenkeeper Ladies European Tour označil hřiště na Dýšině jako odpovídající standardu, pouze doporučil práce na vylepšení kvality greenů," řekla manažerka areálu Martina Tvarůžková.
„Hřiště se výrazně promění pouhou změnou sekání," dodal prezident České golfové federace a projektový manažer turnaje Jan Jenčovský.

Pilsen Golf Masters zatím nemá titulárního sponzora, promotér ovšem jedná s potenciálními partnery turnaje, jehož náklady dosahují jeden milion eur. „Jsme rádi, že máme v Dýšině partnera, který se k turnaji postavil aktivně a projevuje o něj intenzivní zájem. Dýšina pochopila, že turnaj je pro hřiště obrovským nástrojem propagace," řekl Robert Klotz a k otázce sponzorských peněz dodal: „Je to těžká práce, protože nesedíme na milionech, ale musíme je sami sehnat."

Mezi vylepšení nad standard Ladies European Tour bude patřit zveřejňování skóre na webu po každé jamce a nikoli až po třech za sebou.
Diváci se dostanou na Dýšinu speciálními vagony ve vlacích Eurocity, které budou zastavovat přímo u hřiště.
První jména startujících hráček na Pilsen Golf Masters 2013 zveřejní promotér začátkem příštího roku. Tváří turnaje je obhájkyně titulu, Angličanka Melissa Reid.

 

 

 

 

IMG 9100IMG 9075


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...