Vincentka-golfinfo

Kabat skigolfDesátý jubilejní ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování a golf, se uskutečnil v termínu 6. a 7. dubna 2018, tradičně „na červené" ve Špindlerově Mlýně a na golfovém hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce začala v podvečer 5. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli účastníci na předávání startovních čísel. Páteční ráno ve "Špindlu" připravilo pro závodníky ideální podmínky, modrá obloha, utažená pista. ... Závodní trať v obřím slalomu na červené sjezdovce byla připravena odborným stavitelem Janem Holickým.

„Letošní zima se tady ve Skiarálu vydařila. A akce innogy SKI&GOLF Czech Championship je dalším velkým závodem na konci zimy u nás.", doplňuje René Hroneš, ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.
Lyžařské závody proběhly, nově, v šesti kategoriích – MASTER II.,MASTER I., WOMEN, JUNIOR, MID, MAIN. Závod, v kategorii WOMEN, ovládla talentovaná Sára Svinková a mužům kraloval, bývalý úspěšný reprezentant, Ondřej Bank. Nejrychlejší čas dne byl nastaven na 34,27 sec. Na dalších místech se umístili Jiří Vašíček, Martin Škopek, Vlastimil Štefl a Petr Kabát.

Do golfového turnaje nastupovali hráči s počtem bodů, který se rovnal dvojnásobku jejich času z lyžařské soutěže. Sobotní počasí hráčům přálo, pouze v některých okamžicích hru ztěžoval vítr.
Titul absolutního vítěze v Mistrovství ČR v kombinaci innogy SKI&GOLF Czech Championship 2018 získal, již po páté Petr Kabát (MAIN), který po dobrém výkonu na lyžích 37,84 sec a slušném výsledku v golfu 79 ran, potvrdil vyrovnanou výkonnost, a těsné prvenství. V letošním roce tvrdě na pozici Kabáta útočili Jan Schovánek, Dalibor Manďák, Jan Kodeš, který zahrál v paru. Nejlepší výsledek v golfu zapsal Vlastimil Miler s výsledkem 70 ran.
Letošní rok přinesl čerstvou krev v kategorii JUNIOR. Po velmi pěkné jízdě v pátečním závodu a velmi solidním výsledku v golfu 79 ran se radoval Marek Matějů. V kategorii WOMEN, potvrdila roli favoritky Tereza Koželuhová. Kategorii MAIN vyhrál zmiňovaný Petr Kabát, následován Janem Kodešem a Jiřím Vašíčkem. V kategorii MASTER II se radoval Josef Novák. V kategorii MASTER zvítězil Slawomir Komonski, před Jaroslavem Žižkou a Jaroslavem Martínkem. Kategorie MID zvítězil Jan Schovánek, následován Daliborem Manďákem a Davidem Zelinkou.

Celkové výsledky najdete na www.czgp.cz nebo www.skigolf.cz

Vítězové innogy SKI&GOLF Czech Chanpionship 2018:
Kategorie WOMEN: Tereza Koželuhová 159,2; Bobina Žůrková 174,34; Petra Bumbalová 184,9
Kategorie WOMEN 41+: Bobina Žůrková
Kategorie MASTER I: Slawomir Komonski 166,62; Jaroslav Žižka 167,32; Jaroslav Martínek 167,74
Kategorie MASTER II: Josef Novák 165,18, Pavel Gola 175,16, Petr Štursa 181,34
Kategorie MID: Jan Schovánek 157,38, Dalibor Manďák 157,94, David Zelinka 161,2
Kategorie MAIN: Petr Kabát 154,68, Jan Kodeš 157,76, Jiří Vašíček 167,58
Kategorie JUNIOR: Marek Matějů 165,9, Vlastimil Miler 167,16, Jiří Beránek 167,9

Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa SKI&GOLF v rakouském Kaprunu na začátku května.

Autor: Czech Golf Production
Foto: Ota Mrákota


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...