Spa Hotel Ulrika

voucher titulka 2019 250Máte v rodině golfistu a chtěli byste mu udělat radost? Pak máme řešení. Určitě se nespletete, pokud mu pořídíte vánoční dárkové balení voucherů 1fee2hráči, které půjde v roce 2019 využívat na více než padesáti domácích a zahraničních hřištích.

Prodává se v balíčcích po 12 kusech (za 690 Kč) nebo po 6 kusech (za 490 Kč). Poštovné a balné je již v ceně.

Princip jejich využití spočívá v tom, že po předložení jednoho vyplněného voucheru na recepci a uhrazení jednoho green fee bude umožněna hra dvěma hráčům. Využitím jediného voucheru se tak dá (v závislosti na výběru hřiště) ušetřit až 2 000 Kč.

Vouchery jsou přenosné, a tak je můžete darovat, nebo si je s přáteli rozdělit. Ani pravidla jejich využívání nejsou komplikovaná.

1) Stačí si jen ověřit zda je hřiště v projektu a jaká na něm platí omezení. Aktuální seznam hřišť zapojených do projektu 1=2 s podmínkami akceptování voucherů na jednotlivých hřištích najdete na webových stránkách www.1fee2hraci.cz.

2) Předem si rezervovat startovní čas pro 2 osoby na zvoleném hřišti a současně si ověřte, zda hřiště poukázky 1fee2hráči ve vybraném termínu akceptuje.

3) Na hřiště se dostavit v dostatečném časovém předstihu pro vyplnění zadní strany voucheru a pro případné ověření totožnosti či registračního čísla.

Seznam hřišť zapojených v roce 2019 do projektu ZDE
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/seznam-hrist-akceptujicich-voucher-12

Ceník a objednávka voucherů ZDE
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...